Hyundai Kona
1.6 GDI HEV Premium Sky VAN: 34.900,- VOOR 31.877,- UW LENTEVOORDEEL: 3.023,- | DEALER ONDERHOUDEN | FABR. GARANTIE t/m 06-2031
Direct kopen, basisprijs: € 31.877,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.877,-
LEASEPRIJS: € 525,39 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.375,40 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai Kona |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 GDI HEV Premium Sky VAN: 34.900,- VOOR 31.877,- UW LENTEVOORDEEL: 3.023,- | DEALER ONDERHOUDEN | FABR. GARANTIE t/m 06-2031 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 25 juni 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 27.717 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 525,39 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.877,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HXF-91-F |
| Motorinhoud: | 1.580 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.385 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 18-inch lichtmetalen velgen met 215/55 R18-banden
- schuif-/kanteldak
- achterruitverwarming
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- extra getint glas
- full-LED koplampen
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- side-skirts
- uitlaatsierstuk
- warmtewerende achterruit
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- smartphone entry
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achterstoelen verwarmd
- airco (automatisch)
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- assistent parallel parkeren
- automatische snelheids begrenzing
- autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Blind-spot Collission Assist
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen voor en achter
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- uitstap waarschuwing
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- RDW-leges
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd